AGHWGiG
MAP PL EN

back home rss print

Skład Rady Wydziału

W skład Rady Wydziału wchodzą:
  • Dziekan Wydziału:
    Marek Cała, prof. dr hab. inż.
  • Prodziekani Wydziału:
    Marek Borowski, dr hab. inż.
    Arkadiusz Kustra, dr hab. inż.
    Zbigniew Niedbalski, dr hab. inż.
    Radosław Pomykała, dr hab. inż.
  • wszyscy nauczyciele akademiccy posiadający tytuł naukowy lub stopień naukowy doktora habilitowanego
    Patrycja Bąk, dr hab.
    Edyta Brzychczy, dr hab. inż.
    Jolanta Biegańska, prof. dr hab. inż.
    Zbigniew Burtan, dr hab. inż.
    Dariusz Chlebowski, dr hab. inż.
    Jerzy Cieślik, dr hab. inż.
    Piotr Czaja, prof. dr hab. inż.
    Dariusz Foszcz, dr hab. inż.
    Dariusz Fuksa, dr hab. inż.
    Tomasz Gawenda, dr hab. inż.
    Jacek Jakubowski, dr hab. inż.
    Zbigniew Kasztelewicz, prof. dr hab. inż.
    Marek Kęsek, dr hab. inż.
    Roman Kinasz, prof. dr hab. inż.
    Waldemar Korzeniowski, dr hab. inż.
    Roman Magda, prof. zw. dr hab. inż.
    Tadeusz Majcherczyk, prof. zw. dr hab. inż.
    Piotr Małkowski, dr hab. inż.
    Jolanta Marciniak-Kowalska, prof. dr hab.
    Wojciech Naworyta, dr hab. inż.
    Stanisław Nawrat, prof. dr hab. inż.
    Tomasz Niedoba, dr hab. inż.
    Bernard Nowak, prof. zw. dr hab. inż.
    Dariusz Obracaj, dr hab. inż.
    Zygmunt Orłowski, dr hab. inż.
    Anna Ostręga, dr hab. inż.
    Stanisława Sanak-Rydlewska, prof. zw. dr hab.
    Daniel Saramak, dr hab. inż.
    Ryszard Snopkowski, prof. dr hab. inż.
    Wiktoria Sobczyk, dr hab. inż.
    Anna Sobotka, prof. dr hab. inż.
    Ireneusz Soliński, prof. zw. dr hab. inż.
    Nikodem Szlązak, prof. zw. dr hab. inż.
    Antoni Tajduś, prof. zw. dr hab. inż.
    Barbara Tora, prof. dr hab. inż.
    Kazimierz Trybalski, prof. dr hab. inż.
    Beata Trzaskuś-Żak, dr hab. inż.
    Alicja Uliasz-Bocheńczyk, dr hab. inż.
    Stanisław Wasilewski, prof. dr hab. inż.
    Andrzej Więckowski, dr hab. inż.
  • przedstawiciele pozostałych grup społeczności akademickiej wydziału, wybrani zgodnie z ordynacją wyborczą
    Paweł Bogacz, dr inż.
    Krzysztof Broda, dr inż.
    Łukasz Herezy, dr inż.
    Mariusz Kapusta, dr inż.
    Damian Krawczykowski, dr inż.
    Mariusz Sierpień, dr inż.
    Krzysztof Skrzpkowski, dr inż.
    Anna Sołtys, dr inż.
    Jerzy Stasica, dr inż.
    Agnieszka Surowiak, dr inż.
    Daniel Wałach, dr inż.
    Wojciech Cyrnek, mgr inż.
    Beata Kaszowska-Krepel, mgr
    Marek Pers
    Barbara Wojnicka-Put, mgr inż.
    Kamil Tomczak, mgr inż.
    Paweł Baliński
    Aleksandra Czepil
    Maciej Dworak
    Kamil Gądek
    Remigiusz Grzelak
    Anna Kania
    Dawid Kurowski
    Kacper Martyszewski
    Wiktor Ostolski
    Karol Pięta
    Paweł Rzymanek
    Igor Szefler
    Tomasz Zagalak
    Przemysław Węgrzyn

All rights reserved © 2014 Wydział Górnictwa i Geoinżynierii AGH
Projekt i realizacja: